inkubátory

Posted on by

Inkubátor Lucky Reptile Herp Nursery II………………………….AKCE……….4400 kč.

5fea7f404b8d7c8c8f8f7ae8f371d18b

 

c_107-PT2499 d_107-PT2499 f_107-PT2499

 

Lucky Reptile Herp Nursery II.využívá termo technologii, která umožňuje, aby zařízení udržovalo nastavenou teplotu.Teplotní rozsah je přibližně 2°C až 60°C, v závislosti na okolní teplotě. Teplotu lze snadno nastavit pomocí digitálního ovládání a jasné světlo na LED displeji zobrazuje aktuální teplotu inkubace.
Inkubátor má průhledná dvířka a vnitřní osvětlení pro snadné sledovat procesu inkubace. Na rozdíl od konvenčních líhní, Exo Terra inkubátor automaticky spustí chlazení, když teplota překročí nastavenou inkubační teplotu a automaticky se přepne zpět do režimu vytápění, jestliže teplota klesne pod nastavenou teplotu inkubace.

Kombinace chlazení a topení je velmi užitečná v rychle se měnícím prostředí a během horkého léta. Exo Terra inkubátor zabraňuje ztrátě vajec v důsledku přehřátí, vždy automaticky přepne do režimu chlazení až do dosažení nastavené inkubační teploty. Vlhkost je zajištěna přidáním vody do vysouvacího zásobníku na spodní straně přístroje, nebo ze zdroje – nádoby s vodou (volitelně).

9 thoughts on “inkubátory

 1. Bronislav Šeda

  Dobrý den,
  měl bych zájem o inkubátor Lucky Reptile 2 za akční cenu 3300.Zitra jedeme na burzu do Brna,tak pokud by to bylo možné vyzvedl bych si ho přímo tam.Dekuji s pozdravem Šeda.

  Reply
 2. Pavel

  Dobrý den máte ještě inkubátor za 3300 měl bych zájem.pojedete Ted někdy do Brna na burzu? Klidně si pro něj dojedu. Už jsem u vás byl. Děkuji pěkný den.

  Reply
 3. Kristyna Bartova

  Dobry den, je prosim platna akce na inkubator Nursery II.? Dekuji za zpravu. Bartova

  Reply
 4. Lenka Bezdíčková

  Dobry den,mam zajem o inkubator lucky reptile herp nursery v cene 3000,je.mozne ho objednat ? Dekuji,pekny den Lenka

  Reply
 5. Jana Babicová

  Dobrý deň mala by som záujem o inkubátor za 3300kč.ako si ho môžem objednať?

  Reply
 6. Brano

  Zdravím Vás, máte ešte v ponuke Inkubátor Lucky Reptile Herp Nursery II v cene 3300 ? Dakujem

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *